Rubrika

Rubrika „Ireceptar.cz”

4.11.2019

Ireceptar.czŽivější barvy a větší ostrost. Dodejte fotkám květin profesionální vzhled

23. 8. 2018 Ať už fotíte mobilním telefonem, kompaktním fotoaparátem nebo digitální zrcadlovkou, můžete několika drobnými úpravami své snímky vylepšit. Profesionální fotky květin bývají zářivé a plné barev. Stejné přitom mohou být i vaše snímky. Tajemství totiž nespočívá v drahé technice ani v dokonalém světle. Skrývá se v úpravách fotografie. A většinou v docela jednoduchých.

19.9.2019

Ireceptar.czNetradiční prostředky na úklid koupelny

Vánoce jsou za dveřmi a ještě předtím, než se pustíme do pečení cukroví, do výzdoby a balení dárků, musíme dostat do formy naše bydlení. Pomocí účinných prostředků to půjde samo. Začneme dnes koupelnou. 

20.8.2019

Ireceptar.czVaříme na čundru: přeprava potravin, příprava ohniště

26. 8. 2018 Před vařením v divočině bychom měli důkladně promyslet nejen co, ale také z čeho a jak budeme vařit.

23.6.2019

Ireceptar.czZbytky vánočního papíru ještě poslouží: Vyrobte pohlednice, šperky nebo dekorace

26. 12. 2017 Dárky jsou rozbaleny a zůstala po nich hromada balícího papíru. Kvalitní papír s barevným potiskem je škoda vyhodit, dá se využít mnoha neobvyklými způsoby. Použijte ho na výzdobu, přání a pohlednice, vyrobte šperky… Zkuste jeden z našich deseti báječných nápadů.

6.5.2019

Ireceptar.czDecoupage – DIY dárky zdobené pomocí ubrouskové techniky

Decoupage je jednou z hobby technik, kterým snadno propadnete. Často tuto techniku nazýváme také ubrouskovou, neboť právě motivy z ubrousků jsou tím, co přenášíme na nejrůznější předměty, abychom je vylepšili anebo ozvláštnili. Díky této metodě můžeme vytvořit pro naše blízké celou řadu okouzlujících dárků, které jim nejenom pod stromečkem, ale i celoročně, budou dělat radost.

19.3.2019

Ireceptar.czVenkovní minizahrádka v květináči – fotonávod na výrobu

18. 11. 2017 Líbí se vám sesazované minizahrádky doplněné o drobné stavbičky? Ušetříme vám řadu pokusů a omylů a nabídneme osvědčený návod. Dozvíte se nejen čím zahrádku osázet, ale i jak vyrobit domeček, který se nerozpadne po prvním dešti. Záleží jen na vás, zda si zahrádku necháte pro sebe nebo ji vytvoříte jako originální a osobitý dárek pro své blízké.

28.10.2018

Ireceptar.czKytice: Kupovaná, nebo vlastnoručně natrhaná?

27. 7. 2018 Raději kytice z dokonalých květů, nebo naopak trochu rozčepýřená, domácká kombinace? Není kytice z květinářství zbytečně nákladná a neekologická? A nevypadá pro změnu svazek domácích květin moc obyčejně, zvlášť tehdy, kdy na zahradě zrovna nic nápadnějšího nekvete?

5.10.2017

Ireceptar.czTreehouse učitele tělocviku

9. 6. 2016 Miroslav Považaj z Černavy na Nejdecku vyučuje na druhém stupni základní školy matematiku, fyziku, zeměpis a tělesnou výchovu. Sportovním dojmem vyhlíží také domek na stromech, který postavil pro děti i dospělé.

26.9.2017

Ireceptar.czInspirace pro velikonoční stolování

15. 4. 2017 Nemáte doma jarní či velikonoční porcelán či jiný sváteční jídelní servis a přesto máte chuť přivítat hosty u svátečně vyladěného stolu? Inspirujte se nápady, kterými dodáte své tabuli šmrnc.

20.2.2016

Ireceptar.czMechanizované pilování přímočarou kmitavou pilou

19. 1. 2016 „Klasický pilník bude ještě dlouho důležitým dílenským nástrojem. Pilování však může ulehčit kmitavá pila, “ uvádí Miroslav Štangl z Prahy ve svém návodě na spojení elektrického nářadí s ručním nástrojem.

O webu

Naše internetová stránka je věnována motorovým pilám. Jedná se o zařízení, bez kterého si svoji práci dnes již nedovedou představit zejména dřevorubci. Pomocí motorových pil můžete řezat dříví nebo kácet strom snadno, rychle bez zbytečné námahy. Jelikož se jedná o zařízení, které je dosti nebezpečné a snadno byste mohli při jeho používání dojít k úrazu, je nutné dodržovat bezpečnostní předpisy a používat různé ochranné pomůcky. Pokud máte zájem se o motorových pilách dozvědět co nejvíce, naše stránky jsou tu právě pro vás.