Příslušenství

Příslušenství

Práce s motorovou pilou SONYPokud budete používat motorovou pilu, je nutné si k ní pořídit také vhodné příslušenství.

Při používání motorové pily je nutné dodržovat bezpečnostní předpisy. Je velice důležité používat helmu. Často se může stát, že vám kus větví spadne na hlavu. Proto je velice důležité tato ochranná opatření používat. Stejně důležité je používat ochranné rukavice.
Mezi další důležité příslušenství se řadí náhradní řetěz. Ten je důležitý mít kdykoliv k dispozici. Může se totiž stát, že se řetěz zlomí, nebo se vám ztupí a zrovna nebudete mít k dispozici brusku.

Ocelový stojan na dřevo je další nezbytným příslušenstvím. Jedná se o výborného pomocníka na přípravu dřeva na zimu. Díky tomu, že je vyroben z ocele je také více odolný a déle vám tak vydrží. Je vhodný jak k řezání dřeva motorovou pilu, tak i pilou ruční.

Řetěz motorové pily HusqvarnaPokud jste si již pořídili motorovou pilu, určitě si zakupte také maznici. Jedná se o nádobu s olejem či jiným mazacím tukem, která slouží k mazání stroje či jeho součástí.

Aby byl řetěz pily co nejvíce uchráněn od vnějších vlivů, je dobré si pořídit na řetěz ochranné pouzdro.

O webu

Naše internetová stránka je věnována motorovým pilám. Jedná se o zařízení, bez kterého si svoji práci dnes již nedovedou představit zejména dřevorubci. Pomocí motorových pil můžete řezat dříví nebo kácet strom snadno, rychle bez zbytečné námahy. Jelikož se jedná o zařízení, které je dosti nebezpečné a snadno byste mohli při jeho používání dojít k úrazu, je nutné dodržovat bezpečnostní předpisy a používat různé ochranné pomůcky. Pokud máte zájem se o motorových pilách dozvědět co nejvíce, naše stránky jsou tu právě pro vás.